Gdzie kupić mieszkanie na wynajem w Krakowie?

Gdzie kupić mieszkanie na wynajem w Krakowie?

Kupno mieszkania w Krakowie, zwłaszcza z myślą o wynajmowaniu go lokatorom, jest dobrym sposobem na inwestowanie pieniędzy. Mieszkanie takie może przynosić comiesięczne zyski, może być zabezpieczeniem na starość, a lokatorzy ułatwią spłacenie ewentualnego kredytu. Dobrą koniunkturę oraz zwiększającą się mobilność pracowników warto wykorzystać, kupując mieszkanie w modnej dzielnicy Krakowa i oferując je jako lokum do wynajęcia.

Jakich mieszkań szukają potencjalni lokatorzy?

Nie każde mieszkanie na wynajem szybko znajdzie lokatorów lub pozwoli na regularne zyski. Największe zainteresowanie mają mieszkania o średniej powierzchni, na nowych osiedlach, z miejscem parkingowym i w dobrze skomunikowanej z resztą miasta dzielnicy. Kryteria, jakimi warto się kierować, kupując mieszkanie pod wynajem, powinny zależeć od tego, jakich mieszkańców chcemy zainteresować ofertą. Najbardziej stabilne dochody przynoszą osoby dorosłe, pracujące, single, pary albo młode rodziny, którym zależy na wygodzie, na poczuciu bezpieczeństwa i które cenione są jako pracownicy. Te nie chcą mieszkać w centrum, gdzie nie znajdą ciszy, zieleni i miejsca do parkowania. Chcą mieć dostęp do sklepów, basenu, zielonych skwerów i parków, do kina i chcą mieszkać blisko pracy, czyli maksymalnie kilka kilometrów od centrów biurowych.

Przeczytaj również:   Jak urządzić małe mieszkanie?

Prądnik Czerwony – mieszkania na sprzedaż

Wielu potencjalnych mieszkańców Krakowa, którzy zdecydowali się właśnie w tym mieście pracować i zakładać rodziny, szuka mieszkania w Prądniku Czerwonym, zaledwie kilka kilometrów od centrum Krakowa. Warto więc wykorzystać okazję i zainteresować się ofertą sprzedawanych mieszkań. W obrębie Prądnika Czerwonego realizowane są nowe mieszkania na osiedlu APARTAMENTY KASKADA. Osiedle stworzone przez Super Krak S.A., cenionego na rynku dewelopera, spełniają wszelkie kryteria osób zainteresowanych wynajęciem lokalu na dłużej.

Przeczytaj również:   Podbudowa pod kostkę - dlaczego jest istotna?

Zielona dzielnica Krakowa

Prądnik Czerwony, dzielnica, która świetnie sprawdza się jako miejsce do życia dla rodzin, które lubią mieć wszystko blisko domu. Jest tutaj dużo ciekawych ulic, uliczek, wysokich domów mieszkalnych na nowoczesnych osiedlach. Na terenie dzielnicy znajdują się dwa parki i trzy duże skwery. O zieleń zadbano także między osiedlami i blokami. Z możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu korzystają osoby młode, które cenią zdrowy styl życia i rodziny z dziećmi, dla których spacery są kluczowym punktem w rozkładzie dnia. Ponadto w dzielnicy jest przeszło tuzin placów zabaw. Jest także znany mieszkańcom i przybyszom Park Wodny oraz Multikino, są korty tenisowe oraz ośrodek jazdy konnej. Codzienne życie mieszkańców ułatwia baza handlowo-usługowa. Ze względu na ciągły napływ mieszkańców spowodowany powstawaniem nowoczesnych i atrakcyjnych osiedli, budowane są też kolejne przedszkola i szkoły, restauracje i lokale usługowe.

Przeczytaj również:   Jak wybrać lampę do pokoju dziecięcego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *