Lux Interiors projektowanie i aranżacja wnętrz, architekt wnętrz

Lux Interiors projektowanie i aranżacja wnętrz, architekt wnętrz

Każdy kto poszukuje luksusu we wnętrzu powinien zdać się na profesjonalistów, twórców, a zarazem pasjonatów. Stworzenie luksusowych aranżacji wymaga bowiem zarówno szerokiej wiedzy, jeśli chodzi o dobór odpowiednich produktów i materiałów, ale także zmysłu artystycznego i pasji projektantów. Połączeniem tych składowych poszczycić się może firma Lux Interiors.

Każde wnętrze projektowane jest przez firmę Lux Interiors indywidualnie, z dbałością o każdy szczegół. Firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Powstające aranżacje są funkcjonalne, zgodne z marzeniami inwestora i uwzględniające lokalną charakterystykę. Firma projektuje ekskluzywne aranżacje wnętrz, takich jak:

  • hotele i restauracje,
  • gabinety lekarskie,
  • sklepy,
  • biura,
  • wszelkie powierzchnie mieszkalne.
Przeczytaj również:   Jak urządzić łazienkę w bloku?

Charakterystyczne dla firmy jest specjalizowanie się w rozmaitych stylach projektowania i podejmowanie nawet bardzo trudnych projektów. Zaprojektujemy wnętrze zarówno w wyszukanym stylu afrykańskim, jak i w stylu country, glamour, czy też ostatnio bardzo modnym stylu industrialnym, loftowym lub vintage. Podejmujemy się każdego wyzwania, jesteśmy elastyczni i otwarci na szeroką współpracę, jeśli chodzi o proces powstawania idealnego wnętrza.

Firma Lux Interiors szczególnie specjalizuje się w aranżacjach łazienek. Nasi specjaliści poradzą sobie ze wszystkimi problemami technicznymi i stworzą luksusowy projekt nawet niewielkiego pomieszczenia. Dzięki temu łazienka stanie się wnętrzem nie tylko intymnym, ale także pomieszczeniem wzbudzającym podziw i zachwyt.

Przeczytaj również:   Pufa - ładny i praktyczny element przedpokoju

Szczerze polecamy naszych projektantów-pasjonatów, jeśli chodzi o wyszukane, niepowtarzalne i ekskluzywne zarazem koncepcje architektoniczne kuchni. Kuchnia jest sercem domu i powinna wyróżniać się niecodzienną stylizacją, aczkolwiek idealnie wpasowaną w aranżację całego mieszkania. Jeśli chodzi o funkcjonalne i estetyczne, a zarazem w duchu ekstrawaganckim lub minimalistycznym projekty kuchni, firma Lux Interiors nie ma sobie równych.

Przewaga firmy nad konkurencją polega na tym, że zajmujemy się nie tylko projektami wnętrz, ale specjalizujemy się także w doborze szerokiej oferty produktowej. Oferujemy meble i wyposażenie łazienek, idealnie komponujące się z zaprojektowaną stylizacją. Do okien dobieramy odpowiednie rolety i żaluzje, a także zasłony i firany. Jesteśmy specjalistami w doborze wszelkich tynków i farb dekoracyjnych, czy też odpowiedniego wkomponowania efektu betonu w pomieszczeniach industrialnych. Proponujemy szeroką gamę tapet, płytek ceramicznych i paneli 3D. Zadbamy o właściwy wygląd podłóg i drzwi. Dobieramy idealne lampy, tkaniny i inne akcesoria dekoracyjne.

Przeczytaj również:   Nowoczesne fototapety do dziecięcego pokoju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *