Modny salon – 4 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Modny salon – 4 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Powód na odświeżenie wyglądu naszego salonu to nie tylko remont. Czasem meble, które posiadamy, są bardzo wysłużone i wymagają wymiany. To świetna sposobność na przejrzenie inspiracji i wybranie najlepszych możliwości odpowiadających naszym preferencjom. Poniżej 4 kroki, które doprowadzą cię do modnego wystroju w salonie.

Prosty regał – nadzwyczajny projekt

W kategorii regałów nieprzerwanie króluje trend funkcjonalny, lekki i naturalny. Zdecydowanie odeszliśmy od ciężkich meblościanek, które zajmowały miejsce po sam sufit. Ulubione książki i bibeloty powinny być poukładane na regałach posiadających elementy drewniane oraz metalowe. Nietuzinkowe formy są bardzo pożądane. Takie propozycje ma w swojej kolekcji Hugle. Nowoczesność, awangarda i przełamanie schematów w połączeniu z prostymi materiałami daje wyjątkowy efekt.

Przeczytaj również:   Pufa - ładny i praktyczny element przedpokoju

Wygoda i relaks – sofa

Centralne miejsce w salonie zajmuje sofa, która pozwala nam na wytchnienie po ciężkim dniu. Konieczne jest, aby była wygodna i dostosowana do naszych wymogów. W sytuacji, kiedy dysponujemy większą przestrzenią, dobrze sprawdzą się narożniki z funkcją spania. Posiadając mały salon, stawiajmy na niewielkie sofy, co pozwoli nam dodatkowo zmieścić ciekawy fotel. W obecnym sezonie świetnie sprawdza się mocny kolor i prosta forma.

Przeczytaj również:   Jak zaprojektować garderobę?

Sprytny stolik kawowy

Obecnie stolik kawowy spełnia nie tylko funkcję miejsca, gdzie postawimy poranną kawę. To przemyślany mebel pozwalający na ukrycie dodatkowych poduszek w niewidzialnych szufladach. To również strefa przeznaczona na odłożenie nieprzeczytanej do końca gazety. Stolik kawowy spina cale wnętrze przez to, że jest dopasowany do reszty elementów znajdujących się w pomieszczeniu. Niebanalna, wyróżniająca się forma i świeże podejście do koncepcji zostało zaproponowane przez markę Hugle. Bogaty wachlarz możliwości dotyczący tak prostego mebla został na nowo ukazany w zaproponowanych projektach.

Funkcjonalne dodatki

Dobór elementów, które dopełnią estetycznie całą aranżację, jest bardzo kluczowy. W obecnym sezonie dodatki winny być maksymalnie praktyczne. Powieszenie luster nie tylko pozwoli nam na zagospodarowanie pustych ścian, ale też zapewni sprytny zabieg powiększenia wnętrza. Kolejnym z detali ozdobnych są proste w swojej formie donice na kwiaty. Mieszanka surowego metalu i ciepłego drewna wybornie nawiąże do całości umeblowania. Dodatki Hugle to wysokie jakościowo produkty, które zamawiasz według własnych potrzeb. Ręczna robota gwarantuje doskonałość każdego elementu.

Przeczytaj również:   Jak ozdobić kominek i komodę?

Salon to wizytówka naszego mieszkania. W zależności od miejsca, jakim dysponujemy, powinien być przestronny i wygodny. Nie jest konieczne zastawianie każdej ściany kolejnym meblem, aby wypełnić lukę. Postawmy na lekkie wykończenie, które nas nie przytłoczy. W tym przypadku zasada „mniej znaczy więcej” idealnie się sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *