Świece do masażu – coraz częściej wybierane

Świece do masażu – coraz częściej wybierane

Jeszcze niedawno świece kojarzone były tylko i wyłącznie ze źródłem światła. Coraz częściej jednak otwieramy się na inne formy relaksu, a co za tym idzie, chętniej korzystamy z różnego rodzaju masaży itp. Oczywiście wiadomo, że podczas takich czynności, warto wykorzystywać różnego rodzaju olejki zapachowe i specjalistyczne świece do masażu – ja z nich korzystam regularnie i jestem maksymalnie zadowolona z efektu, ponieważ potęguje przyjemność, co równa się także z satysfakcją i zadowoleniem.

Chociaż świece do masażu kojarzą się raczej z produktami, które mają stworzyć wyjątkowy klimat w pomieszczeniu, oferować wspaniały zapach itp. to muszę Wam jeszcze przekazać ciekawą informację – służą one także do wykonania samego zabiegu, ponieważ temperatura roztopionego wosku, doskonale wpływa na organizm i mięśnie.

Jakie świece do masażu ja najczęściej wybieram?

Przede wszystkim muszą być one dobrej jakości, skoro ryzykuję na tyle, że wylewam rozgrzany wosk na skórę. Stawiam zawsze na najlepszych producentów na rynku, których asortyment posiada wiele pozytywnych opinii od użytkowników, którzy także chętnie sięgają po dane produkty. Nigdy sama nie testuje nowości, które pojawiają się na rynku i są jeszcze nieznane, więc zazwyczaj czekam na inne opinie.

Przeczytaj również:   Wybieramy stylową i funkcjonalną komodę do przedpokoju

Naturalnie bardzo mocno zwracam uwagę na zapach, ponieważ jest on niezwykle istotny, by osoba mająca mogła się w pełni zrelaksować, wyluzować i cieszyć pełnią zabiegu. Deserowe zapachy to dobry pomysł, jednak jest on bardzo ryzykowny dla osób, które nie są ich miłośnikami lub o tym nie wiedzą. Świece do masażu o aromacie wanilii, czekolady lub nawet ulubionej kawy są naprawdę dobrym pomysłem, ponieważ należą do grupy intensywnych, długo utrzymujących się w powietrzu i słodkich – co niestety dla niektórych osób może okazać się mdłe po dłuższym czasie.

Przeczytaj również:   Jak zaplanować budowę tarasu krok po kroku - poradnik dla początkujących

Zachęcam raczej do testowania produktów, których aromat nawiązuje raczej do świeżych owoców itp. Bardzo fajnym produktem są między innymi owoce leśne, dodające lekko kwaskowatego zapachu, który nie nudzi się tak szybko.

Gdzie najlepiej kupować świece do masażu?

Ja zazwyczaj wybieram sklepy internetowe, ponieważ jeśli znam produkt i nie jest mi on potrzebny na już (zazwyczaj staram się mieć zapas i gdy do niego sięgam, to robię kolejne zamówienie), to nie ma sensu przepłacać dodatkowo kilka procent, skoro i tak mogę kilka dni poczekać. Oczywiście sprawdzam ofertę sklepów stacjonarnych na wypadek promocji, aczkolwiek przy większych zamówieniach i tak placówki internetowe będą gwarantować darmową dostawę.

Przeczytaj również:   Jak ozdobić portal kominkowy na święta? Praktyczny poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *